• En
عنوان : بازدید دكتر واعظی از اداره كل پست استان یزد
کد خبر : ۱۱۳۱۶۹
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ 
ساعت : ۱۴:۲۵:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید دکتر واعظی از اداره کل پست استان یزد

دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان سفر به استان یزد از اداره کل پست استان بازدید و با کارکنان این اداره دیدار و گفتگو نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، در این بازدید که میر محمدی استاندار ،موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، دهقان مدیر کل پست استان یزد،فداکار مدیر کل ارتباطات  و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان وی را همراهی می کردند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بخش های مختلف ستادی و اجرایی پست استان دیدن نمود و از نزدیک با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

دکتر واعظی همچنین با حضور در جمع موزعین اداره کل پست استان یزد  ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)  و سال نو بر تلاش بیشتر برای ارتقای کیفیت  و جلب رضایت مشتریان تاکید نمود.

مقام عالی وزارت طی جلسه ای که در سالن کنفرانس اداره کل پست استان یزد برگزار گردید بیان داشت: در طول مدت وزارت توجه و عنایت ويژه اي به مجموعه شركت ملي پست شده و تمامي سعي وتلاش بر اين است كه رفاهيات پرسنل در اولويت قرار گيرد.

وی کارکنان پست را از بهترین کارکنان خواند و گفت: خوشبختانه نسبت به ساير زير  مجموعه هاي وزارت كارهاي خوبي براي پست انجام شده است.

دکتر واعظی با بیان اینكه هدف اصلی ما خدمت بیشتر به مردم است، اظهار داشت: اگر پست كار خود را صحیح انجام دهد مردم رضایت بیشتری از عملكرد دولت خواهند داشت.

وی افزود: در راستای آبادانی و توسعه استان و رفاه مردم باید گام برداشت وشکاف مربوط به توجه مناطق روستایی باید از میان برود .

وی امانت داری را ویژگی اصلی کارکنان پست اعلام کرد و گفت: تلاش می کنیم فاصله موجود در حقوق کارکنان این نهاد با سایر نهادها را کاهش دهیم.

دکتر واعظی سخت کوشی ، متدین بودن و باهوشی را از ویژگیهای مردم یزد دانست و اظهار داشت این ویژگیها می تواند ایجاد کننده تحول باشد و اظهار امیدواری کرد که مردم یزد با داشتن این ویژگیها می توانند موفق تر از قبل باشند.

لازم به ذکر است در ابتدای نشست مذکور مسعود دهقان مدیر کل پست استان نیز ضمن خوش آمدی گویی به دکتر واعظی و هیئت همراه گزارشی از عملکرد پست استان در دولت تدبیر و امید ارائه نمود.
 


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0