• En
عنوان : برگزاری جلسه شورای معاونین پست استان یزد
کد خبر : ۱۲۸۰۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ 
ساعت : ۱۴:۲۸:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    /  4

برگزاری جلسه شورای معاونین پست استان یزد

همزمان با روز گذشته  14شهریور ماه جلسه شورای معاونین به ریاست مدیرکل پست استان در سالن کنفرانس اداره کل پست استان یزد برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه مدیرکل پست استان با تبریک میلاد با سعادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت امام هادی (ع) به حاضرین در جلسه ، از همکاران خواست در حوزه خدمت رسانی، جهت گیریهایشان را به سمت و سوی تکنولوژی نوین و خدمات الکترونیکی تغییر دهند و اضافه نمود خدمات پستی باید به فناوری های روز آمیخته و همراه با ارزش افزوده به سهولت در دسترس مردم قرار گیرد .

مسعود دهقان با اشاره به نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه هر سازمان ، نقش تک تک همکاران را در رسیدن به اهداف پیش بینی شده بسیار مهم و ارزشمند دانست و اضافه نمود برای تدوین آینده ای روشن و رو به رشد ، باید نگاه توسعه ای را در بین کارکنان ترویج داده و با  ایجاد زیر ساختها و فضای مناسب، زمینه ایجاد ایده ها و پیشنهادات سازنده از سوی کارکنان فراهم شود.

وی با توجه به ورود اپراتورهای جدید ، سرعت و کیفیت  را دو رکن مهم و اساسی در رقابت دانست و از همکاران خواست تا با مطالعه دقیق اساسنامه شرکت ملی  پست ،حداکثر استفاده از فرصتها و قابلیتهای ایجاد شده را جهت توسعه و رشد شبکه پستی بکار گیرند.

دو پروژه ی مدرن سیماک و GNAF و شروع به کار هر چه سریعتر پرژه سیماک همچنین مشارکت با بخش خصوص در یک فضای رقابتی سالم از دیگر موارد ذکر شده توسط مدیر کل پست استان بود.

در ادامه جلسه عملکرد ترافیک ، درآمد و مطالبات 14روزه شهریور پست استان و همچنین اداره پست شهرستان یزد نسبت به مدت مشابه سال قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هریک از اعضاء به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات مطروحه پرداختند و در این راستا تصمیماتی اتخاذ گردید.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0