• En
عنوان : تشكیل جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شركت ملی پست
کد خبر : ۱۳۰۰۵۲
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۱:۱۲:۳۰

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

تشکیل جلسه  مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت ملی پست

 

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ملی پست روز جاری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به طور فوق­ العاده تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، روز جاری جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام به منظور ارایه گزارش هیات مدیره شرکت ملی پست و بررسی اصلاحیه بودجه سال  96 و بودجه پیشنهادی سال 97با حضور مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر، دکترمهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل،اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل ،جمعی از مدیران ستادی و نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

مهندس آذری جهرمی در این جلسه از تلاش های مسئولان شرکت ملی پست که در جهت تحقق اهداف عالیه شبکه پستی گام برمی دارند و گسترش و بهبود خدمت رسانی به مردم و مدیریت منابع مالی با جدیت دنبال می نمایندقدردانی کرد.

وی با بیان اینکه عقل سالم در بدن سالم است بر توجه ویژه به ارتقای سطح معیشت همکاران در شرکت ملی پست تاکید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزایش سهم درآمد خدمات نوین پستی را ضروری خواند و افزود: باید سبد خدمات پستی تفکیک و مشخص شود که در چه حوزه هایی سودده، سربه سرو یا زیان ده است.

وی در ادامه خواستار ارائه گزارشی از عملکرد خدمات پایه پستی با جزئیات B2B و B2C شد.

مهندس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر نیز با اشاره به انجام تحولات اساسی در شبکه پستی اظهار داشت: چابک سازی، اصلاح ساختار سازمانی، توجه به معیشت همکاران و ابتکارات برای درآمدزایی از جمله اقدامات انجام شده در شرکت پست است .

در ادامه دکتر مهری گزارش مبسوطی از اقدامات و فعالیت­های صورت گرفته در شرکت ملی پست ارائه داد.

وی با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده در اساسنامه شرکت ملی پست اظهار داشت: شبکه پستی با نگرش رقابتی به فعالیت های خود تمهیدات و زیرساخت های لازم را برای حضور در این فضا فراهم آورده است.

دکتر مهری همچنین چابک سازی، ساده سازی و ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت به شهروندان را در محیط رقابتی ضروری برشمرد.

در این جلسه همچنین مقرر شد در جلسات کارشناسی اعضای مجمع جزئیات بودجه سال 97 و همچنین گزارش خدمات پایه پستی در نقاط غیر برخوردارو روستایی و نیز اعتبار مورد نیاز برای بازنشستگان بررسی و ارائه شود.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0