• En
    /  5
عنوان : برگزاری جلسه شورای معاونین
کد خبر : ۱۳۴۴۵۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ 
ساعت : ۸:۲۰:۵۵

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برگزاری جلسه شورای معاونین

 جلسه مذکور با هدف ارزیابی عملکرد ترافیک و درآمد پست استان و شهرستان یزد در 18 روزه ماه جاری نسبت به مدت مشابه ماه و سال قبل در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، مدیرکل پست استان در ابتدای جلسه با تأکید بر رعایت قانون حقوق شهروندی بیان داشت : اجرای کامل حقوق شهروندی و تأمین رضایت شهروندان در اولویت  برنامه ها و از مهمترین سیاستهای شرکت ملی پست قرار دارد و در این راستا می بایست این موضوع در دفاتر پستی ، بخش توزیع ،  بخصوص متصدیان قبول وموزعین بصورت جدی تر پیگیری شود.

مسعوددهقان بعد خدمت رسانی به مردم را برجسته تر از سایر ابعاد دانست و اظهار داشت :خدمت رسانی و امانت داری مهمتر از سایر فعالیتهاست و تأمین رضایت و رفع خواسته ها و نیازهای مردم در اولویت برنامه ها و اهداف قرار داده شده است و درادامه  افزود: حق مردم است که بطور مساوی و سهولت از مزایای دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک مانند سرویسهای تمبر الکترونیکی  (estamp)، سرویس کارت پستال الکترونیکی (ecard) ، سرویس بازارالکترونیک (Ebazar) و سیستم مدیریت الکترونیکی حمل کالا (Gate way) استفاده نمایند و می بایست اطلاع رسانی و  توسعه این سرویسها در دستور کار قرار گیرد .

مدیرکل پست استان تسلط کامل رؤسای ادارات بر امور و دستورالعمل ها را ضرروری دانست و تأکید نمود: رؤسا می بایست با آموزش کامل به پرسنل زیر مجموعه بر نظارت و کنترل فرایندها استمرار داشته باشند و دراجرای امور و ارائه خدمت با کیفیت دقت لازم را داشته باشند.

پی گیری وصول مطالبات؛ نظارت و کنترل مستمر بر خدمات بانکی ؛  توسعه سرویس امانت ، کنترل هزینه ها و کاهش فرایندهای زائد از دیگر محورهای مورد تأکید مدیرکل در این جلسه بود.

در ادامه جلسه عملکرد ترافیک و درآمد پست استان و شهرستان یزد در 18 روزه ماه جاری نسبت به مدت مشابه ماه و سال قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هریک از اعضا به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات مطروحه پرداختند و در این راستا تصمیماتی اتخاذ گردید.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0