• En
  • ساعت : ۹:۲۷:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ 
  • کد خبر : ۱۴۸۴۳۵
بیان مشكلات كاری موزعین در نشستی با حضور مدیركل پست استان
روز جاری رحمانی پور مدیر کل پست استان با موزعین و کارکنان بخش توزیع در اداره امور پستی دیدار و گفتگو کرد.

بیان مشکلات کاری موزعین در نشستی با حضور مدیرکل پست استان

روز جاری رحمانی پور مدیر کل پست استان با موزعین و کارکنان بخش توزیع در اداره امور پستی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان ، در این دیدار که معاونت پشتیبانی و روسای ادارات بازاریابی ، پشتیبانی و اداره امور پستی نیز حضور داشتند، رحمانی پور ضمن تشکر و خدا قوت به تمامی تلاشگران واحد توزیع و همه همکاران پستی گفت: اعتماد و اطمینان مردم، ارزشمندترین دارایی و سرمایه شبکه پستی است و می بایست تمام تلاش خود را به کار گیریم تا خدشه ای به آن وارد نشود.

مدیرکل پست استان افزود : بخش توزیع ، آینه تمام نمای فعالیتهای پستی شرکت ملی پست محسوب می شود و ادامه داد در چرخه خدمات رسانی در شرکت ملی پست ، موزعین حرف اول را می زنند و بیشترین سختی کار متوجه نامه رسان های تلاشگر می باشد .

وی از موزعین خواست جهت حفظ شان و منزلت پست و سلامتی و امنیت خود از پکیج ویژه نمامه رسانی ارسالی از شرکت پست استفاده نمایند و اضافه نمود همکاران موزع می بایست وظیفه پستچی گری را به نحو احسن انجام داده و برای شغل نامه رسانی ارزش قائل شده و ضمن حفظ امانت داری ، در امور مربوطه نگاه سازمانی داشته باشند .

رحمانی پور  به انجام امور محوله در چارچوب قوانین و مقررات ،  امانتداری ، مثبت اندیشی ، مسئولیت پذیری و تسریع در توزیع مرسولات تاکید و تلاش همکاران  را در جهت ارائه خدمت با کیفیت و مشتری مداری خواستار شد و بیان نمود امروز دقت ، سرعت و امنیت در ارسال و توزیع مرسولات از حساسیت و ویژگی خاصی برخوردادر است و موفقیت شبکه پستی به عنوان برند محبوب مردم در این سه عامل خلاصه می شود .

بالاترین مقام پست  استان بیان نمود : از تمامی موزعین به عنوان موتورهای محرک شبکه پستی انتظار است با تلاش و کوشش در راستای جلب رضایت مردم  و همچنین شناسایی بازار های بالقوه و معرفی به اداره بازاریابی کوشا باشند. 

در ادامه همکاران موزع آزادانه و رو در رو به بیان مشکلات کاری و خواسته های خود پرداختند و درخواست های موزعین توسط مدیرکل و هیات همراه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پاسخگویی مناسب  به سوالات صورت پذیرفت.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1398/08/21 16:23
    V5.5.3.0